REKLAMA

Uzyskaj najlepszą obsługę wynajmu samochodu za najniższą cenę. Znajdujemy małe wypożyczalnie samochodów, które działają tylko w swoim mieście, starannie wybieramy te najlepsze, a później śledzimy jakość ich pracy.

Bez drobnego druku

 

Nigdy nie ukrywamy naszych cen i warunków. Żadnych ukrytych opłat i podatków. Dokładną cenę, która nie ulegnie zmianie, możesz zobaczyć w procesie rezerwacji.

Rzetelna ocena szkód

 

Uszkodzenia oceniamy w obecności klienta. Nasze ceny są 2-3 razy niższe niż w międzynarodowych wypożyczalniach samochodów. Nigdy też nie staramy się obciążać naszych klientów opłatami po zwróceniu samochodu.

Niskie depozyty

 

W dużych korporacjach depozyty mogą sięgać nawet kilku tysięcy euro, blokowanych na karcie klienta po odbiorze samochodu. Nasz średni depozyt wynosi 300 € i mamy wiele wypożyczalni samochodów, które w ogóle nie wymagają depozytów.

Znajdź samochód

Albania

Znajdź samochód

Armenia

Znajdź samochód

Gruzja

Znajdź samochód

Bułgaria

Znajdź samochód

Cypr

Znajdź samochód

Islandia

Znajdź samochód

Turcja

Znajdź samochód

Grecja

Znajdź samochód

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Znajdź samochód

Tajlandia

Znajdź samochód

Portugalia

Znajdź samochód

Czarnogóra

Znajdź samochód

Chorwacja

Znajdź samochód

Czechy

Znajdź samochód

Hiszpania

Międzynarodowe wypożyczalnie samochodów często nie są w stanie zapewnić usługi o pożądanej jakości, dlatego współpracujemy z małymi lokalnymi wypożyczalniami. Często jest to firma rodzinna z jednym biurem i kilkudziesięcioma samochodami. Niektóre z nich działają w tej dziedzinie od 20, a nawet 40 lat. Starannie dobieramy naszych partnerów i śledzimy jakość ich pracy na podstawie opinii naszych klientów.

 

Wynajmując samochód poprzez naszą stronę, mogą Państwo poznać, a nawet zaprzyjaźnić się z właścicielem wypożyczalni, wymienić z nim telefony na przyszłość. Zwykle są to niezwykle mili i pracowici ludzie. W dobie wielkich międzynarodowych korporacji i monopoli można wspierać ich mały biznes. Dla nas praca z nimi to wielka przyjemność. Wierzymy, iż Państwu również się spodobają.

Wynajmij samochód dla komfortu i wygody podczas podróży. Odkrywaj nowe kierunki i buduj trwałe wspomnienia dzięki niedrogim opcjom wynajmu samochodów.

Strona główna

Wybierz kierunek

Wybierz kierunek

Znajdź samochód, który odpowiada Twoim potrzebomzasilana przez

Pobierz aplikację

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Przydatne linki

foourside.pl

Właściciel portalu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Wydawca foourside.pl nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal ma charakter informacyjno - reklamowy.

Jesteśmy Twoim osobistym konsultantem ds. podróży online. Porównujemy miliony lotów, hoteli, linii lotniczych, wypożyczalni samochodów, rejsów i nie tylko. Nie sprzedajemy biletów, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby planować i podróżować tak jak chcesz.

© foourside.pl | Podróżuj tak jak chcesz! jest częścią Network Market's Group Polska | Partnerem DestinsGo | zasilane przez Travel with DestinsGo