AirHelp

CompensAir

&

Odszkodowanie za lot? Odzyskaj pieniądze!

Odszkodowanie za lot

Odzyskaj pieniądze!

REKLAMA

728*90

150+ linii lotniczych

€450 średnie odszkodowanie

Sprawdź kwotę odszkodowania

Opóźnienia lotów się zdarzają, ale to nie znaczy, że musisz je akceptować. Możesz być uprawniony do odszkodowania w wysokości nawet 700 USD lub 600 EUR na pasażera, jeśli Twój lot był opóźniony, odwołany lub przepełniony w ciągu ostatnich trzech lat.

 

 

Dochodzenie odszkodowania w przypadku:

 

 •  Opóźniony lot

 •  Odwołany lot

 •  Zakazano wejścia na pokład, lub

 •  Połączenie zostało utracone

Opóźnienia lotów się zdarzają, ale to nie znaczy, że musisz je akceptować. Możesz być uprawniony do odszkodowania w wysokości nawet 700 USD lub 600 EUR na pasażera, jeśli Twój lot był opóźniony, odwołany lub przepełniony w ciągu ostatnich trzech lat.

 

Osoby, które chcą rozpocząć długo wyczekiwany urlop lub wrócić do domu po podróży, zazwyczaj polegają na lotach startujących zgodnie z planem. Niestety często zdarza się, że loty są opóźnione, odwołane lub spóźniony na lot łączony. Dobra wiadomość dla poszkodowanych pasażerów: w takich przypadkach podróżni mają szerokie prawa wynikające z unijnego rozporządzenia w sprawie praw pasażerów linii lotniczych 261/2004 i mogą być uprawnieni do zwrotu kosztów biletu lub odszkodowania. To przynajmniej część rekompensaty za spowodowane niedogodności. Rozporządzenie UE w sprawie praw pasażerów ma zastosowanie do lotów rozpoczynających się lub przylatujących do UE. W drugim przypadku siedziba linii lotniczych również musi znajdować się w UE.zasilana przez

Pobierz aplikację

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Przydatne linki

foourside.pl

Właściciel portalu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Wydawca foourside.pl nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal ma charakter informacyjno - reklamowy.

Jesteśmy Twoim osobistym konsultantem ds. podróży online. Porównujemy miliony lotów, hoteli, linii lotniczych, wypożyczalni samochodów, rejsów i nie tylko. Nie sprzedajemy biletów, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby planować i podróżować tak jak chcesz.

© foourside.pl | Podróżuj tak jak chcesz! jest częścią Network Market's Group Polska | Partnerem DestinsGo | zasilane przez Travel with DestinsGo