REKLAMA

REKLAMA

zasilana przezLoty, hotele i pakiety podróżne na wyciągnięcie ręki

Pobierz aplikację mobilną

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w powyższym formularzu w celu odpowiedzi ze strony foourside.pl na zadane przez mnie pytanie, przesłaną sugestię, czy też opinię.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenie niniejszego zgłoszenia. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie obowiązującej Polityki Prywatności foourside.pl i zgodnie z treścią przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). Dane osobowe pozyskane od Pani/Pana będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsłużenia korespondencji.

 

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzania w każdym czasie możesz ją cofnąć. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w powyższym formularzu danych osobowych, oraz posiadanych przez Ciebie uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności, oraz Regulaminie.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o aktualność oferty, jej jakość, oraz zgodność ze stanem faktycznym.

 

Opinie, sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu foourside.pl są dla nas niezwykle cenne, bo to dzięki nim możemy jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania.

Kontakt z namizasilana przez

Pobierz aplikację

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Przydatne linki

foourside.pl

Właściciel portalu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Wydawca foourside.pl nie odpowiada również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal ma charakter informacyjno - reklamowy.

Jesteśmy Twoim osobistym konsultantem ds. podróży online. Porównujemy miliony lotów, hoteli, linii lotniczych, wypożyczalni samochodów, rejsów i nie tylko. Nie sprzedajemy biletów, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby planować i podróżować tak jak chcesz.

© foourside.pl | Podróżuj tak jak chcesz! jest częścią Network Market's Group Polska | Partnerem DestinsGo | zasilane przez Travel with DestinsGo